Wydawnictwo Graf_ika

Interesują Cię kolekcjonerskie wydania książek?

Potrzebujesz oryginalnego prezentu?

Ciekawi Cię historia sprzed wieków i chcesz poznać tradycje swoich przodków? Poszukujesz inspiracji kulinarnych?

A może napisałaś/eś książkę i chcesz ją wydać?

Na te i wszystkie inne pytania chętnie odpowiemy.

Jesteśmy wydawnictwem niszowym, które wydaje reprinty (wznowienia) perełek polskiej literatury. Wskrzeszamy zapomniane, zaginione, unikatowe tytuły, posiadające do dziś wartość historyczną i kulturową. Co więcej, wspieramy biblioteki, wzbogacając ich księgozbiory o te wyjątkowe pozycje. Ale nie tylko. Wydajemy również współczesne tytuł, pomagamy pisarzom nie tylko w wydaniu książki, ale również wprowadzamy książkę na rynek. Chcesz dołączyć do naszej wydawniczej rodziny jako autor? Może właśnie na Ciebie czekamy…

REPRINTY

 

Są to wznowienia książek wydanych przed wiekami, w takim samym formacie i szacie graficznej, na podstawie skanów (zdjęć). Jesteśmy jednym z niewielu wydawnictw, które się w tym wyspecjalizowało. Dbamy o wysoki poziom wydania i estetykę wykonania.

LITERATURA WSPÓŁCZESNA

Każdy, kto do nas trafi z ciekawym pomysłem na książkę, jest traktowany indywidualnie. Zawsze może liczyć na naszą pomoc, zarówno na wsparcie techniczne i merytoryczne. Preferujemy autorów, którzy wpisują się w nasz profil wydawniczy oraz chcą przekazać czytelnikom uniwersalne wartości.

NISZOWE TYTUŁY

Cymelia, inaczej białe kruki, są naszym konikiem. Słuchamy potrzeb naszych klientów, chętnie rozmawiamy z bibliotekarzami i bibliofilami, a efektem tego są przedruki dzieł, które dla wielu osób do tej pory były niedostępne. Dzięki nam trafiają do szerszej publiczności w atrakcyjnej cenie.

NOWOŚCI

Cytaty:

Niech więc i ta książeczka, daleka od wszelkich pretensji, posłuży tym, którzy w niej zachcą widzieć ekonomicznego doradcę tworzenia potraw z niczego, dopasowując choć surogaty tego wybrednego smaku, właściwego kuchni polskiej a będącego już dziś wspomnieniem dawnego gastronomicznego Aranjuezu.

Alina Gniewkowska
Domowa kuchnia

Zawiera ono przepisy najdelikatniejszych, również, jak i najzwyczajniejszych potraw, mięsnych i mlecznych. przepisy na różne pieczywo, konfitury, soki, galarety, kremy, sosy i t. p., wszystko przyrządzone w sposób koszerny.

Rebeka Wolff
Polska kuchnia koszerna

Z ufnością oddaję naszemu Szanownemu Społeczeństwu owoc mej 35-letniej pracy - pracy opartej na doświadczeniu, a zatem samodzielnej.

Antoni Teslar
Kuchnia polsko-francuska

Znajdź nas na:

GDZIE CZEGO SZUKAĆ?

E-SKLEP

 

(Przykładowy tekst) Tutaj kupisz poszukiwanych tytułów. Tutaj kupisz poszukiwanych tytułów. Tutaj kupisz poszukiwanych tytułów.

NOWOŚCI

 

(Przykładowy tekst) Tytuły wydane przez ostatnie 3 miesiące. Tytuły wydane przez ostatnie 3 miesiące. Tytuły wydane przez ostatnie 3 miesiące.

ZAPOWIEDZI

 

(Przykładowy tekst) Tytuły będące w przygotowaniu do wydruku. Pojawią się w nowościach w ciągu 3-6 tygodni. Tytuły będące w przygotowaniu do wydruku. Pojawią się w nowościach w ciągu 3-6 tygodni.

GALERIA KSIĄŻEK

(Przykładowy tekst) Wszystkie wydane tytuły. Opisy poszczególnych pozycji i możliwość ich zakupienia. Wszystkie wydane tytuły. Opisy poszczególnych pozycji i możliwość ich zakupienia.

Wydawnictwo Graf_ika
ul. Mokotowska 50/60
00-534 Warszawa

+48 664 172 032

sklep@graf-ika.pl